הפסדתי כסף בעסק. האם מגיע לי החזר מס?

שאלה:

אדם שהיה לו הפסד בעסקו והפך לשכיר – האם מגיע לו החזר מס.?

תשובה:

כן.

לפי סעיף 28 (ב) לפקודת מס הכנסה אם העסק שבו נוצרו ההפסדים נסגר ,אזי ניתן לקזז את ההפסד המועבר מעסק מהכנסות משכורת בשנים הבאות.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.