שמעתי ששכיר יכול לתבוע הוצאות. האם מס הכנסה יכיר לי בהוצאות דלק ?

אדם שכיר שעובד במספר מקומות עבודה ונוסע עם רכבו ממקום אחד למשנהו.

שאלה: האם שכיר יכול לתבוע הוצאות רכב לצורך מס ?

תשובה: לא

סעיף 31 (1) לפקודת מס הכנסה קובע כי "לא יותרו הוצאות שהוצאו לשם הגעה למקום ההשתכרות ולשם חזרה ממנו"

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.