הפסדתי כסף בעסק. האם מגיע לי החזר מס?

שאלה: אדם שהיה לו הפסד בעסקו והפך לשכיר – האם מגיע לו החזר מס.? תשובה: כן. לפי סעיף 28 (ב) לפקודת מס הכנסה אם העסק שבו נוצרו ההפסדים נסגר ,אזי ניתן לקזז את ההפסד המועבר מעסק מהכנסות משכורת בשנים הבאות. מודעות פרסומת

Read More…
מודעות פרסומת